Пакети «майка» - найпопулярніша упаковка

Поліетиленові пакети "майка" є одним із найпопулярніших видів гнучкої упаковки. Наша компанія займається виробництвом пакетів вже 12 років, тому можемо з впевненістю сказати, що знаємо усі нюанси виготовлення та друку на пакетах. 
Пакети від компанії Logogroup дуже міцні та практичні. Вартість пакетів Вас приємно вразить, так як ми є виробниками пакетів і весь товар, що ми пропонуємо не містить посередницьких націнок.
Для виробництва пакетів використовується поліетилен як низького, так і високого тиску, в залежності від потреб замовника.

Logogroup також пропонує ЕКО пакети 3 видів: 
- пакети з вторинної сировини; 
- оксо-біорозкладні пакети (розкладаються через 3 роки); 
- біокомпостні пакети (розкладаються через декілька місяців).

Фірмові пакети «майка» найчастіше використовують в своїй діяльності торгові підприємства, супермаркети, побутові магазини, та магазини техніки. Адже така упаковка є простою у використанні та доступною по ціні. А завдяки донній та боковим складкам пакет характеризується великою місткістю, та в ньому легко можна переносити коробку від взуття. Матеріал, з якого ми виготовляємо нашу продукцію відповідає усім вимогам і стандартам якості та є абсолютно безпечним при контакті з харчовими продуктами. Адже в пріоритеті нашої компанії – якість продукції, доступні ціни та задоволені клієнти.