Минимальный заказ на пакеты с логотипом

Мінімальна кількість замовлення на пакети з логотипом залежить від: товщини матеріалу, розмірів та рівня складності друку. Для кожного індивідуального замовлення готується унікальна суміш, в залежності від потрібних характеристик пакетів чи упаковки. Це обумовлює чималі мінімальні об'єми замовлення і неможливість виготовлення продукції малими партіями.

Приблизна мінімальна кількість замовлення на фірмові пакети  (пакети "майка""банан" чи "петля") починається від 5000 шт. Натомість, ми пропонуємо дуже низьку, порівняно з більшістю вітчизняних виробників, ціну на поліетиленові пакети за рахунок виготовлення великими партіями. Вартість вираховується індивідуально, тож присилайте нам свої логотипи, залюбки зробимо прорахунок на фірмові пакети для Вашого бренду.

Чому не виготовляємо 200-500 шт?

Logogroup є компанією-виробником, ми займаємось виготовленням пакетів та гнучкої упаковки під замовлення. Виробництво наших пакетів відбувається за допомогою автоматизованого обладнання, спочатку видувають плівку, потім її ріжуть, запаюють і вже останнім етапом наноситься друк методом флексографії. Для того, щоб запустити дане обладнання в роботу потрібна мінімальна завантаженість сировиною – 30 кг.

Замовляйте безкоштовні зразки товарів на сайті або в соцмережах.