Успіх красивого пакування

Успішна презентація та реалізація товарів багато в чому залежать від привабливості упаковки. Працюючи на ринку пакування вже більше 10-ти років, з впевненістю можемо заявити, що упаковка стовідсотково продає товар. Це стосується як гнучкої упаковки, так і поліетиленових пакетів, які розносять інформацію та цілодобово працюють як ходяча реклама по всьому місту. Вченими було доведено, що приваблива та цікава упаковка - це 70-80% успіху під час продажу товару.

Вдало підібраний дизайн, кольори та матеріал можуть створити чудо. Адже красиве пакування викликає довіру до товару та до самого бренду. А отже, бажано, щоб упаковка доповнювала основну мету підприємства, була виконана у фірмових кольорах і сприяла впізнаванню та запам'ятовуванню бренду. Тоді потенційний споживач підсвідомо запам'ятає потрібну інформацію та при наступному нагадуванні про ту ж компанію з вдвічі більшою ймовірністю звернеться саме до Вас!

На сьогоднішній день, споживач, окрім гарної упаковки або пакетів для пакування, звертає увагу і на екологічність упаковки. Компанія Logogroup пропонує 3 види екологічних пакетів з логотипом (пакети з вторинної сировини, оксо-біорозкладні пакети, біокомпостні пакети) та екологічне гнучке пакування, уточнюйте у менеджера.

Наша компанія не тільки виготовляє, але ще й безкоштовно допоможе втілити Ваш задуманий креативний дизайн, який виділятиме Ваш продукт на фоні решти конкурентів. Всі клієнти, що до нас звертались залишались більш, ніж задоволеними нашою продукцією та стверджували, що після введення у реалізацію товарів з упакуванням нашого виробництва, продажі збільшувались. Адже покупці зараз чекають чогось більшого, хочуть свіжого та нового, а ми знаємо, як це зробити!
З більшістю клієнтів працюємо вже купу років, але ми постійно відкриті до нових співпраць та знайомств. З радістю виготовимо унікальні фірмові пакети та упаковку і для Вашого бізнесу!