Зниження вартості при закупівлі пакетів

Не секрет, що кожен бізнес, магазин чи інша справа завжди зацікавлені у максимальному зниженні витрат. Це стосується майже всіх напрямків розходів, в тому числі і закупівлі розхідних матеріалів. 
В нашому випадку, мова йтиме про поліетиленові пакети та можливі шляхи зниження вартості закупівлі даного товару.

По-перше, на що варто звернути увагу, це на параметри, тобто, розміри та товщину. Ці два значення повинні бути підібрані найбільш оптимально, так як вони безпосередньо впливатимуть на кількість сировини для виготовлення пакетів. Для того, щоб обрати правильну товщину потрібно знати, яку вагу повинен витримувати пакет та який матеріал плівки Вам потрібен. Тобто, якщо у Вас легкий товар, то зовсім немає сенсу переплачувати за надлишкову товщину. Щодо матеріалу, то це може бути поліетилен високого або низького тиску. Пакети з поліетилену низького тиску зазвичай більш міцні та надійні, так як мають велику вантажопідйомність. А з поліетилену високого тиску частіше виготовляють пакети «банан» та пакети з петлевою ручкою. Вони гладенькі, блискучі та дуже приємні на дотик. Проте радимо звертатись за порадою до наших фахівців, так як вони знають всі нюанси своєї роботи та можуть порадити найкращий варіант.

Окрім цього, зараз дуже актуальні біорозкладні пакети, що розкладаються через три роки. Адже деякі покупці принципово не відвідують ті магазини, які не є еко-френдлі. Тому обов'язково розгляньте і такий варіант.

Так як ми є виробником, то всі наші товари ми продаємо виключно великими партіями. І тут існує незмінне правило, чим більший тираж, тим нижча вартість. Звісно, ми розуміємо, що перший раз страшно замовляти велику партію, тому для таких випадків ми надсилаємо безкоштовні зразки наших товарів, які максимально підпадають під обрані Вами критерії. Робимо це для того, щоб Ви на власні очі переконались у високій якості наших пакетів та упаковки.

Телефонуйте нам та замовляйте безкоштовні зразки, гарантуємо, що наші ціни Вас приємно здивують. А також консультуйтесь з менеджерами, які точно знають, що б допомогло знизити вартість закупки пакетів і як це зробити так, щоб це ніяким чином не вплинуло на експлуатаційні характеристики при користуванні.